sel aastal 2021


Sel aastal 2021 on toimunud nii mõndagi :)

Üleilmselt on kõikide plaane ja kavatsusi nihutanud koroonaviirus, millest hoolimata siiski elu seisma ei jää ja liigub edasi, eriti maal.

Pidasime üheskoos uusaastapeo seekord teises formaadis ja hoopis liulaskmisena 17. jaanuaril.
Meelelahutusena toimus suurtele pildimäng ja lastele oli seekord kingijaht.
Kelgud libisesid hästi, lund oli põlvini ja laste kingijahi tulemusena tuiskas õues lund igast kaarest.
Soe söök ja jook külamajas panid kõigi kõhud nurruma ja juttu jätkus kauemaks :)

Mais, juunis ja juuliski on toimunud külaelanike pildistamised ehk õigupoolest küll vanade fotode taaslavastused. Kui siis teater Vanemuisest laenatud mantlites ja mütsides mehed sätitud said ja fotograaf Toomas Kalve nad pildile püüdis, siis oli vaatama tulnud naisepere kohe valmis samalaadset ise ka tegema. Tegimegi juunis naistega pilte ja lastega ja kui kõik hästi läheb, siis saame peagi paremad pildid kõrvuti vanadega üles riputada kõigile vaatamiseks.
Aitäh sulle, kes sa kohale tulid, endale riided muretsesid ja modellitööga kenasti hakkama said!Vahepeale mahtus veel jaanituli, ikka Kantso talus, Mati juures ja kolmandat aastat  suvesoojuses 30C ja enam. Koos šašlõki, kookide ja lõkkega.
Ago korraldas viktoriini ja saime proovida uut mängu corn hole'i, kus maisikotike tuleb eemal asetsevasse auku visata. Lastemängude eest hoolitses seekord meie üritustel fotograafina tegutsenud Andres. 
Aitäh kõigile, kes aitasid korraldada meeldejääva jaanitule :)